OYUNU BOZMASAK İYİ(!) OLACAK AMA

Dostlar eski Türkiye özlemcileri bugünlerde çok mutsuz ve huzursuz. Çare ve çözüm gördükleri güvenilir dağlara yağan karlar bir türlü erimiyor. Bu gidişle de erimeyecek. Bize de bir şeyler oldu. Birbirimize daha çok kenetlenerek dostları mutlu ederken, düşmanları hem çatlatıyor hem de korkularından altına halt ettiriyoruz.

Şu Amerika gavurunun yaptıklarına bir bakar mısınız Allah aşkına.  Gavur dölü Bass denen alçak geçen yıl bir şeyler yumurtlayıp gitmişti hatırlarsanız. Daha doğrusu ağzından kaçırıvermişti. Biz engellemesek  DEAŞ sizin işinizi çoktan bitirmişti anlamına gelen bir yumurtlama idi gevelediği şeyin anlamı.

Bu hafta başında konsolosluklarını kapatarak iki gün boyu işlem yapmamaları ve vatandaşlarına ülkemizin güvenli olmadığı rüzgarını estirerek  yine bir şeyleri tezgah üstüne çıkarıyorlar  gibi bir algı oluşturdu bende.

Nitekim de aynı gün ülkemizin değişik yerlerinde eylem hazırlığında olan DEAŞ mensubu teröristler yakalandı. Yakın tarihimizde cereyan eden bu iki küçük olay bende ve akıl sahiplerinde  ciddi bazı çağrışımlar yaparak gavurun boş durmadığı ve durmayacağı inancımızı  perçinledi.

Dostlar   etrafınızda aklı başından gitmiş , uçuk kaçık konuşan yakınlarınız varsa uyarı vazifesini yerine getirin.  Onlara gün birlik ve bütünlük günü deyin. Kavga ve kaos özlemcilerinin ekmeğine yağ sürmeme günü deyin .

Okyanusta aynı geminin kader yoldaşlarıyız gemimizi batırmak isteyenler var bir olalım iri ve diri olalım ve demir bilyeler olarak bizi çiğnemek isteyenlerin dişlerini bir bir kıralım diyerek el ve gönül birliği oluşturalım.

Malumun ilamına gerek olmasa da bendeniz bu satırları yazmayı kendime vazife edindim ve sorumluluk duygusu adına sizlerle paylaşmak istiyorum.

Gavurlar yakın geçmişte olduğu gibi yine  tek millet olarak bizim üzerimizden ve bize rağmen İslam dünyasını yeni haritalarla param parça etmek , büyük yahudi devleti hayallerini gerçekleştirmek üzere ittifak etmiş durumdalar.

İslam aleminin bugün  böyle bir şansının olmadığını anlamak için çok şey bilmeye gerek yok. Suudların pür meleli ortada. İran başka bir bela. Diğerleri de can derdinde.

Yine iş bize düşüyor. Rabbim bu misyonu dün olduğu gibi bu gün de bize nasip ediyor. İlayı Kelimetullah davası bizim omuzlarımızda olduğu bilinci ile hareket edebilirsek sadece niyeti bile bizi kafirlere galip getirebilir.

Amerika o çok güvendiği zekası ile hafta başında oluşturmaya çalıştığı algıdan dolay  şapa oturdu. Altından kalkmak için aklı yerine zekasını kullanmaya yeltenerek kargayı kendine rehber seçtiği sürece burnu pislikten çıkmayacak ve inşallah bu pislik aynı zamanda sonlarını başlatan bir sürece girdiklerinin de kanıtı olacak. Bu düşünceyi kalbi duygularla ve hamasetten uzak bir mantıkla ifade ediyorum.

Mazlumun ahını hesaba katmadan sadece ileri teknoloji ürünü öldürme makinalarına güvenerek çözüm üretme projelerini devreye sokmaya çalıştığı sürece bataklıkta hareket etmeye bağlı batan mahluktan farklı bir kaderleri olmayacak.

Tarih bunun şahidi çok sayıda örnekleri ile tekerrür etmiş ve ders alanların da felahına sebep olmuştur. Sağlık ve mutluluk dileklerimle.

Önceki ve Sonraki Yazılar