1. HABERLER

  2. KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

  3. KAHRAMANMARAŞ SİYASET

  4. Kahramanmaraş'ın Geleceği Adına Önemli Buluşma!

Kahramanmaraş'ın Geleceği Adına Önemli Buluşma!

CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç çok sayıda oda temsilcisiyle bir araya geldi

Kahramanmaraş'ın Geleceği Adına Önemli Buluşma!

İstanbul'da çalışmalarını yürüten Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu Başkanı.Uğur Yinanç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Afşinder Bşk. Ahmet Ardıç, Andırınder Bşk. Hamdi ÇAM, Afşin Arıtaşder Bşk. Adem Çelik ve Elbistan Karamağrader Bşk. Enver Aksu, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl binasında Ali Öztunç ve parti yöneticileri ile bir araya geldi.

Gün içerisinde Dulkadiroğlu İlçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na ziyaret düzenleyerek çok sayıda oda temsilcisiyle bir araya gelen,  arkasından mahallelere geçerek toplantılar düzenleyen CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, akşam saatlerinde ise parti il binasında İstanbul'da faaliyet gösteren Kahramanmaraş federasyon ve derneklerini ağırladı.

1-029.jpeg

LOBİLİCİLİK FAALİYETLERİ İLE TANITIM

Ziyarete dair fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Öztunç, altına şu notu düştü:

"İstanbul'da faaliyet gösteren Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu Başkanı Sn.Uğur Yinanç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Afşinder Bşk. Ahmet Ardıç, Andırınder Bşk. Hamdi ÇAM, Afşin Arıtaşder Bşk. Adem Çelik ve Elbistan Karamağrader Bşk. Enver AksuU’ya nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederim. İnşallah belediye Başkanı olduğumda lobicilik faaliyetlerini gerçekleştirerek Kahramanmaraşımızın tanıtımını arttıracağız."

2-025.jpeg