1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. TRAP ATICILIK KUPASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TRAP ATICILIK KUPASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

12 Şubat Kurtuluş ve Fahri Gemci yi Anma Trap Atıcılık Kupası” 09-10-11 Şubat 2018 tarihlerinde Büyükşehir Belediyesi Trap ve Skeet Atış Poligonunda gerçekleştirildi.

TRAP ATICILIK KUPASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ortaklaşa düzenlediğimiz “12 Şubat Kurtuluş ve Fahri Gemci yi Anma Trap Atıcılık Kupası” 09-10-11 Şubat 2018 tarihlerinde Büyükşehir Belediyesi Trap ve Skeet Atış Poligonunda gerçekleştirildi.

10 Şubat Tarihinde “12 Şubat Kurtuluş ve Fahri Gemci’yi Anma Trap Atıcılık Kupası” yarışları öncesi düzenlenen törenle Rahmetli Fahri Gemci anıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Fahri Gemci’nin Çocukları ve yakın arkadaşları birer konuşma yaparak Gemci ile olan anılarını aktardılar. Açılış konuşmalarının akabinde Gençlik Hizmetleri ve İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı Rahmetli Fahri Gemci’nin gönüllü olarak İlimiz sporuna yaptığı katkılardan dolayı Gemci’nin Çocuklarına ve yakın arkadaşları Sadi Dertli ve Murat Aras’a Plaket takdim etti. Anma etkinliğinden sonra Trap yarışları için Türkiye’nin farklı illerinden gelen 60 a yakın sporcu final atışlarına  sonucu; Büyük Erkekler Faruk Doğar(Osmaniye), Veteran Erkeklerde Selçuk Yüzbaşı(Adana), Genç Erkeklerde Mirsat İnce(K.Maraş), Büyük Bayanlarda Safiye Sarıtürk(K.Maraş) ve Genç Bayanlarda Rümysa Pelin Kaya kategorilerinde birinci oldular.

img_7407.jpgimg_7408.jpgimg_7433.jpg