1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIM İLANLARI

  3. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur alımı yapıyor!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur alımı yapıyor!

Niğde Altunhisar İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) KPSS 60 Taban puanı ile memur alımı yapıyor! SYDV memur alımı başvuruları 20 Haziran 2019’da sona ermektedir.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur alımı yapıyor!

Niğde Altunhisar İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) KPSS 60 Taban puanı ile memur alımı yapıyor! SYDV memur alımı başvuruları 20 Haziran 2019’da sona ermektedir. Memur alımı ile ilgili yayınlanan alım ilanına göre, başvuruda bulunacak adayların ilgili 4 yıllık fakülte birimlerinden birinden mezun olmaları ve Niğde Altunhisar İlçesinde en az 1 yıl ikamet etmiş olmaları gerekmektedir. 

Niğde Altunhisar İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) İŞKUR üzerinden yeni bir alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un Kurum dışı kamu personel alımı kategorisinde yer alan alım ilanına göre SYDV, ÖSYM’nin yaptığı 2017 veya 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almaları gerekmektedir. SYDV memur alımı başvuruları 10 Haziran’da başlamış olup 20 Haziran 2019 tarihinde sona ermektedir. Peki, SYDV memur alımı başvuru şartları nelerdir? İşte cevabı…

MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1 – Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2 – 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşından gün almamış olmak,

3 – Askerlik görevini yapmış olmak,

4 – Niğde Altunhisar ilçe sınırları içerisinde en az 1 yıl ikamet ediyor olmak,

5 – KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak,

6 – Terör bağlantılı suçlardan, sahtecilik, görevi kötüye kullanma gibi suçlardan mahkum olmamış olmak,

7 – Erkek olmak,

8 – Kamu kurumlarından mahrum olmamak,

9 – İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi, İşletme fakültesi, iktisat fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikoloji Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler 4 yıllık fakülte bölümlerinden birinden mezun olmak,   

BAŞVURU ŞEKLİ

Memur alımı başvuruları SYDV’nin resmi web sayfası üzerinden yapılacak olup, başvurusu sayfasına ait link bilgisi aşağıda ki ilan resmi içeriğinde belirtilmiştir.