1. HABERLER

  2. KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

  3. GÜNDEM

  4. Atom Karınca Dur Durak Bilmiyor!

Atom Karınca Dur Durak Bilmiyor!

Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, hiç ayağını çekmediği sokakta tek tek insanlarla el sıkışırken, sorunlarını dinliyor, neler yapılabilir üzerine çalışmalar gerçekleştiriyor.

Atom Karınca Dur Durak Bilmiyor!

Bu hafta programını çoğunlukla Onikişubat ilçesine ayıran Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, hiç ayağını çekmediği sokakta tek tek insanlarla el sıkışırken, yemek saatlerinde de işçilerle bir araya gelerek sorunlarını dinliyor, neler yapılabilir üzerine çalışmalar gerçekleştiriyor.

31 Mart yerel seçimleri sonucu Büyükşehir Belediye Başkanı seçilip sevdası Kahramanmaraş’ı hak ettiği konuma yükseltmenin hesaplarını yapan ve bu yolda hiç çekinmeden sokak sokak projelerini anlatan CHP’nin Atom Karınca lakaplı çalışkan ismi Ali Öztunç, fark yaratmaya devam ediyor.

2-021.jpeg

Birleştirici tavrı ve Kahramanmaraş’ı merkeze alan yaklaşımıyla tüm parti seçmenlerinin sevgisini kazanan Öztunç, bugün de Kavlaklı Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışanlarla bir araya geldi. Çok sayıda iş yerini gezerek hayırlı işler dileyen Öztunç, yemek saatinde de işçilerle aynı sofrayı paylaştı, dertlerini dinledi.

Her saatini dolu dolu geçirmeye özen gösteren Öztunç, günün ilerleyen saatlerinde de Kavlaklı, Hasancıklı, Kılavuzlu, Zekeriyaköy 1-3, ve Çağlarhan’da esnaf ziyaretlerinde bulunacak ve vatandaşlarla bir araya gelecek.

6-014.jpeg8-009.jpeg12.jpeg