1. HABERLER

  2. SPOR

  3. MARAŞ GÜNDEM 10 YAŞINDA

MARAŞ GÜNDEM 10 YAŞINDA

2008 yılında yayın hayatına başlayan haber sitemiz 10. yılına girdi

MARAŞ GÜNDEM 10 YAŞINDA

Kahramanmaraş'ta Gazeteci Mehmet Taş tarafından 2008 yılında maraş gündem adıyla haber sitesi olarak yayına başlayan sitemiz 10. yılına girdi.

AMACIMIZ

Kahramanmaraş merkez olmak üzere bir grup gazeteci tarafından kurulan www.marasgundem.com adındaki bu site öncelikli olarak KAHRAMANMARAŞ LOBİSİ olmayı hedeflemiştir. Bu güzel şehrin tanıtımında bir şeyler yapabilme adına yapılan uğraşları bütün dünya ile paylaşmayı amaç edinmiştir.

YAYIN KURULU OLARAK;

Basın ve İnternet yayıncılığı ile ilgili kanunların bize verdiği hakkı vatandaşımızın ve milletimizin lehine kullanmayı taahhüt ediyoruz.

CEVAP HAKKINA SAYGILIYIZ

Maraş gündem iddia ve ithamlara karşı taraflara en hızlı biçimde cevap hakkı tanımayı taahhüt eder.

Yayınlanan haberlerdeki fotoğrafların veya içeriğin gerçekle bağdaşmaması durumunda, ilgili kişilerin ya da kurumların istekleri doğrultusunda haberi yayından kaldırmayı kabul eder.

KİMSEYE BAĞIMLI DEĞİLİZ

Maraş gündem herhangi bir siyasi partiye, görüşe ya da gruba üye olmayan, bağımsız, bağlantısız bir YAYIN POLİTİKASI uygulamayı taahhüt etmiştir. Haberleri okuyucularıyla en tarafsız haliyle sunma prensibiyle yayındadır. Bu hususta, haberlerin manipüle edilmeden, tarafsız biçimde okuyuculara duyurmayı taahhüt eder.

BİZİ TAKİP EDENLERE MÜTEŞEKKİRİZ

Güçlü kamuoyu güçlü hizmet olarak gazeteciliğimizin temel değerleri bizim için büyük önem arz etmektedir. Haber ve kente karşı sorumluluğumuz olduğu bilinci içinde haber yaptık.

10 yıllık geçirdiğimiz süreye baktığımızda şehrimizin gelişimi için yaptığımız yayınlar ve köşe yazıları arşivlerimizde tarihe düşülen bir not olarak yerini almıştır.

Bu süreç içinde yayın kurulumuzda yer alan, köşe yazılarıyla desteklerini veren gönül dostlarımızı sıralayacak olursak;

Veli Karalar,Yüksel Seyfioğlu Dr. Uğur Toka, Koray Kamacı, Nurettin Abacıoğlu , Naif Karabatak, Tuncay Kazancı, Mustafa Buğday, geçmişte yazdıkları köşe yazıları ile bize güç verdiler, destek oldular.

Şimdi ise; Serdar Erdoğanyılmaz, Prof. Dr. Ahmet Kıymaz, Doç. Dr. Ali Akben, Zeynel Abidin Kıymaz, Mesut Bilal Buğday, Ahmet Doğan İlbey, Murat Çolak, Mehmet Işık, Jülide Demirtaş, Abdulbaki Günışığı, Mehmet Fatih Erdoğan, Reşit Gürbüz, Ali Avgın, Ahmet Süreyya Durna, Mehmet Güler,  Mehmet Uçar, Kerim Ünal isimlerini ilk fırsatta sayabiliriz.

Bize her zaman sahip çıkan bütün Kahramanmaraşlılara, haberlerimizi takip ederek dünyanın dört bir yanındaki dostlara teşekkür ediyoruz.

Bir ay kadar sonra ise com.tr adresi ile yayın hayatımıza devam ettireceğiz. İlginize ve alakanıza Yayın Kurulu olarak teşekkür ediyoruz.

Nice 10. yıllara diyoruz...