Bir teşekkür yazısı!...

04 Ekim 2009 Pazar günü Babamı son yolculuğuna uğurladık. Bu yolculukta bize eşlik eden bütün dostlara teşekkür ederek yazıma başlamak istiyorum.

Bütün dostlarımıza teşekkürler!...

Bu dünyaya merhaba diyen her canlı gibi insanoğlu da bir süre sonra aynı şekilde bu alemden gerçek aleme bir göç yolculuğuna çıkacaktır.

Ve babamda 80 yıl bu dünyada kaldıktan sonra sonsuz ve hep diri kalacağı öbür dünyaya bize bir el bile sallamaya fırsat bulamadan göçüp gitti.

Makamı cennet olsun.

Allah’ım hiçbir müslümana kabir azabı göstermesin!..

Bu acı dolu günlerimizde, bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan başta gazeteci arkadaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür etmek istiyorum.

İyi bir mesleki dayanışma örneği sergilendi.

Babamın vefat haberi üzerine Kahramanmaraş’ta bulunan Adana Valisi İlhan Atış, evimize kadar gelerek bizim acımızı paylaştı. Bunu unutmamız mümkün değil.

Cenaze törenimizde ve ayrıca taziye ziyareti yaparak bizi onurlandıran, bize moral desteği veren değerli Valimiz Mehmet Niyazi Tanılır ve Emniyet Müdürümüz Cuma Ali Aydın’a da en kalbi duygularla şükran ve teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum.

Ankara’da iken beni arıyan ve cenaze töreninde hazır bulunmak için bütün proğramlarını iptal ederek törenimize yetişen bir Belediye başkanı olarak değil bir ağabey olarak gördüğüm Mustafa Poyraz’a da teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum.

Bir kardeş olarak gördüğüm Ak Partinin genç İl Başkanı Fatih Erkoç, Merkez İlçe Başkanı Necati Okay, Milli Eğitim müdürü Sabahattin Akgül, Bayındırlık İl Müdürü Mehmet Çiçek, Göksu Edaş Müdürü Muharrem Kalkan, Özel İdare Genel sekreteri Halil İbrahim Gök ve adını sayamadığım, İş ve siyaset Dünyasının temsilcilerine, Cenaze töreninde ve tören sonrasında hep yanımda hissettiğim Belediye Başkan yardımcısı Özcan Konuklar’a diğer katılımcı dostlarıma en kalbi duygularımla şükranlarımı ifade etmek istiyorum.

Kahramanmaraş kent merkezi, ilçeler, beldeler ve şehir dışından bu acımızı paylaşmak üzere gelen Belediye başkanlarına, Parti temsilcilerine eş, dost ve akrabalarıma da teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum.

Taziye ziyaretinde bulunan isimlerini hatırladığım Ticaret Borsası başkanı Mahmut Arıkan’a, İl Genel meclis üyeleri meslektaşlarım Ahmet Göçer ve Ömer Kösebalaban, Cuma Doğan, cengiz Sezal, Ekrem Ergin ve diğer İGM Üyelerine, Defterdarımız Osman Koçaş ve yardımcısı Cengiz biber’e, İl Sağlık Müdürü Dr. Reha Hüdayioğlu ve Şube Müdürlerine, Devlet Hastanesi başhekimi Dr. Nurettin Arıkan, Müdür ve başhekim yardımcılarına, Yenişehir devlet hastanesi Başhekimi Dr. Nedim Şerefoğlu’na, Mado adına Atilla Kambur’a, Mille Eğitim Müdürlüğünde Şube müdürlerine, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve şube müdürlerine, Esnaflarımız adına her zaman yanımızda olan Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet Kuybu ve Oda başkanlarına, Beyoğlu Belediye başkanı Osman Okumuş’a, Türkoğlu Güç Birliği Başkanı Seyfi Moroğlu ve yönetim kuruluna, MHP Yeni İl başkanı Mustafa Bastırmacı ve yönetim kuruluna, Eski İl başkanı Nurettin Demircioğlu’na, Ticaret Odası yönetim kurulu üyesi Serdar Zabun’a, Tesiş Şube başkanı Lütfi Ergin ve yönetim kurulu üyelerine, DSİ 201 Şube müdürü Mehmet Maraşlıgil ve DSİ çalışanlarına, Ferah Pastaneleri Sahibi sevgili kardeşim Sıttık İnalbars’a, CHP İl başkanı kadim dostum Galip Yılışın ve Merkez ilçe başkanı Ramazan Burhan’a, Mahallelim değerli büyüğümüz eski milletvekili Hanefi Mahçiçek ve sadet Partisi İl, İlçe başkanları ile teşkilat üyelerine, Ağabeyimiz eski milletvekili Ali Sezal’a, Bir kahramanmaraş bey efendisi ağabeyler ağabeyi Muammer Pakdil’e, Ak Parti eski İl başkanı değerli kardeşim Mustafa Sarıkaya ve O dönemin yönetim kurulu üyelerine, Sevgili dostlarım Serdar Erdoğanyılmaz ve Akif çaylıoğlu’na, her zaman desteğini gördüğüm Anap Eski İl başkanı Mustafa Gebel’e, Anap eski İl başkanı Mustafa Öncül’e, değerli kardeşim, gönül dostum Anap Belediye başkan adayı Murat Aras’a, Bize merhum Halit Amcamızın teberiği, kardeşim, çile dostum Şenda Annemin sevgili oğlu Mustafa Evliya ve Kadir Tanış’a, teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum.

Evimize kadar gelerek acımızı paylaşan yüreği kahramanmaraş sevgisi ile dolu fedakar insan, dost ve ağabey Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Balduk’a, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan vekili Nevzat Pakdil’e, Afşin Belediye başkanı Fazlı Aydoğan’a, benim için çok ayrı bir önemi olan uzun yılladır dostluğum olan değerli İş adamı haluk Şerbetçi’ye, Mehmet Beşen kardeşime,adını hatırlayamadığım diğer dostlara da en kalbi duygularımla şükranlarımı ifade etmek istiyorum.

Telefonla acımızı paylaşan milletvekillerimiz Prof. Dr. Mehmet Sağlam’a, Av. Veysi Kaynak’a, Fatih Arıkan’a, Dr. Cafer Tatlıbal ve Mehmet Akif Paksoy’a da şükranlarımı ifade etmek istiyorum.

Bu acılı günümüzde bizim acılarımızı paylaşan adını unuttuğum, hatırlayamadığım bütün dostlarıma, meslektaşlarıma teşekkür etmek istiyorum.

İyi ki varsınız dostlarım.

Hepinizden Allah razı olsun!...

Önceki ve Sonraki Yazılar