Z. Abidin KIYMAZ

Z. Abidin KIYMAZ

Bahçeli Ve Partiyi Ele Geçirmek

Genel seçimlerden hezimetle ayrılan MHP'de kurultay çağrılarını Devlet Bahçeli partiyi ele geçirmek olarak yorumluyor. Başbuğ Alpaslan Türkeş'in vefatı sonrasında MHP genel başkanlığı koltuğunu Devlet Bahçeli nasıl ele geçirdiyse parti üyelerinin de delegelerinde MHP'de partide genel başkan olma yönetici olma partiyi ele geçirme hakları vardır.

Devlet Bahçeli ve etrafındaki bir kaç istihbaratçı meslektaşının onlarca yıldır ele geçirdikleri parti Türkiye Türk milletine ülkücülere ve Milliyetçilere hizmet etmeyi bir kenara bırakın bir bir eğitim kurumlarını da heba etmişler artık ülkücüde nesilde kesilmiştir.

 Milyonlarca ülkücünün şehit gazi ve emekçinin alın terlerinin üzerine çökerek bir bir milliyetçi ülkücüleri hain yaftasıyla partiden uzaklaştıran istihbaratçı kadro için şimdi hesap verme zamanı gelmiştir,

Bu istihbaratçılar tüzük ve yönetmelikleri partinin gelişmesi büyümesi yonun de düzenlememişler, bir gün ülkücüler Milliyetçiler 'maskemiz düştüğünde' partiye egemen olmasınlar diye akıllarınca tedbirler almışlar. Bu istihbaratçıların ilk takkesi 1999 seçimlerinde MHP’nin hükumet kurma imkanı varken Fazilet partinin hükumet kurma teklifini elinin tersiyle itip ' fazilet parti bu donem dinlenmeye çekilsin' deyip Ecevit ile kol kola girdiğin de düşmüştü. Bizim camia saf olduğu yetişme tarzındaki ' emirde robot fikir de hur' safsatasına ram oldukları için başlarına nasıl bir çorap örüldüğünü sezemediler bu günlere gelindi.

  MHP lideri Devlet Bahçeli ve ekibi şuan MHP'de gayrimeşru olarak oturmaktadırlar, Parti delegelerinin üyelerinin oy veren seçmenin gönlünden düşmüşlerdir. Bu gayrı-meşru durumun ortadan kaldırılması için kurultayı toplayıp güven tazelemeleri gerekmektedir.

 Her şey tüzük yasa kanun değildir birde toplum değerleri Ahlak, ar haya namus ve utanma gibi değerler vardır. Bahçeli ve ekibi Milletin aklıyla dalga geçmeyi bıraksınlar CHP’nin yaptığı gibi kurultay tarihini mümkün olan en kısa surede açıklayıp toplasınlar. MHP partiyi yönetenlerin ne şirketi, nede babalarının çiftliğidir. Bu başarısız yönetim Japonya da olsa HARAKİRİ yaparlardı, Harakiri yapamayan da utancından sokağa çıkamazdı, ne yüzsüz siyasiler varmış Türkiye de pes doğrusu.

Önceki ve Sonraki Yazılar