ARİF ŞEN BAŞKAN ( adayı ) SMMMO ŞAMPİYON

Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası başkan adayı sayın Arif ŞEN cumartesi günü yaptığı basın toplantısında, ekibi ile birlikte şov yaparak seçimler öncesinde rakibi sayın A.Kadir GÜZELDEMİRCİ ye gözdağı verdi.

 

Bilindiği üzere Serbest muhasebeci mali müşavirler yeni yönetimlerini seçmek üzere 30 mayısta seçime gidecekler. Yeni seçim sistemine göre her oyun altın değerinde olması hesabı ile, adayların seçim saatine kadar kıran kırana mücadele edeceğe benziyorlar.

 

Sayın Arif ŞEN ve ekibi adaylıklarını geç açıklamalarına rağmen, bu süreçte azımsanmayacak kadar önemli mesafe kat ettiği görülüyor. Yaptığı basın toplantısında seçim sonuçlarını beş sıfırlık skora göre hedeflediklerini ve kadrolarını ise bu hedefe göre dizayn ettiklerini belirtiyorlar.

 

 

Arif ŞEN; Kahramanmaraş doğumlu, İlk orta lise tahsilini Kahramanmaraş’ta bitirerek yüksek tahsilini Ankara Gazi Üniversitesi Ticaret Turizm Yüksek Öğretmen Okulunda tamamlamıştır. Ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 1980 yılından beri mesleğini faal olarak icra etmektedir.

 

Bilindiği üzere Arif ŞEN muhasebecilik mesleğine rakibi A.Kadir GÜZELDEMİRCİ yanında çırak olarak başladığı söylüyor.  A.Kadir GÜZELDEMİRCİ  çırağının başkan adayı olduğu için, şahsımla gurur duyacağını umuyorum.” Diyerek başkanlık sırasının bu defa kendilerine geldiği mesajını veriyordu.

 

Arif ŞEN yaptığı basın toplantısı ile, yönetim ekibini, basına ve meslektaşlarına slayt gösterileri ile  tanıttı. Buna göre;  Arif ŞEN, Abdullah KALIN, Abdurrahman ÜZÜM, Lutfi KÖSE, Mehmet DİLİTATLI Yönetim kuruluna. Şahin TAŞÇI, Lutfi KARCILAR  Ertan SAKIZCI, Hüseyin KARA, Mehmet TÜRKOĞLU Disiplin kuruluna. Ramazan KİBAR Fahri KEKEÇ ve Yakup BODOVOĞLU denetleme kuruluna aday gösterdiklerini ilan ettiler.

 

Adayları seçerken kendilerine oy verebilecek üyelerin imzalı listelerini adaylarımızdan istedik. Aday kadromuzu ona göre belirledik.”  Diyen Arif ŞEN,  odayı temsil edecek en iyi kadronun kendilerinde olduğunu belirterek meslektaşlarına “ vizyona oy verin “ dedi.

 

Arif ŞEN konuşmasında mütevaziliği elden bırakmayarak   Eğer A.Kadir GÜZELDEMİRCİ başkan seçilirse gider elini öperim. Eğer ben seçilirsem de kendisinin de bana saygı göstermesini umarım “ diyerek, her türlü sonuca da  saygılı olduğu söyledi.. 

 

Yönetime geldiklerinde yapacakları hizmetleri, projelerini ana başlıklar halinde şöyle sıraladı.

 

Üye veri tabanı, Çok amaçlı hizmet kompleksi, Üniversite ile tam işbirliği, Tesmer şubesi, Her ay bir etkinlik, Örnek oda örnek şehir, Oda bülteni, Lobi faaliyetleri, Örnek sivil toplum örgütü, AB hibeli proje üretim merkezi, Mesleki kurslar, Stajerlere tam destek, Bağımlı meslektaşlarla dayanışma, Haksız rekabetle mücadele, Komisyonlar, Konut kooperatifi, gibi projeleri hayata geçireceklerini belirttiler.

 

Arif ŞEN  basın toplantısı görkemli ve geniş katılımlıydı. Cumartesi günü erken saatte olmasına rağmen yetmiş civarında taraftar meslektaşları katılmıştı.

 

Basın toplantısında fon müziği olarak efsaneleşmiş Ak parti  müziğinin kullanılması dikkatlerden kaçmadı.   

 

Sayın Mehmet GÜMÜŞER de toplantıya destek için katılmışlardı.  TÜRMOB genel sekreteri sayın Yücel AKTEMUR  “ Arif ŞEN’e sahip çıkın “ diye yaptığı tembihatı, başkan Mehmet GÜMÜŞER in katılımcılara aktarması, Genel Merkezin Arif ŞEN i desteklediği mesajı taşıyordu.

 

Toplantı sonrasında adayların kenetlenerek el ele tutuşup zafer kazanmış siyasetçi edası ile ellerini havaya kaldırmaları, tam bir gövde gösterisi havasında rakibine gözdağı vermeleri, erken bir zafer şovu gibi oldu.

 

       Yapılacak olan seçimlerinin şehrimize ve memleketimize hayırlı uğurlu olmasını dileyerek tüm adaylara başarılar temenni ediyorum. Her şey gönüllerince olsun diyorum.

 

        Selam ve sevgilerle.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar