1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. KTKTP,  MHP İL BAŞKANI DOĞAN’A HAYIRLI OLSUN DEDİ

KTKTP,  MHP İL BAŞKANI DOĞAN’A HAYIRLI OLSUN DEDİ

Kahramanmaraş Tarih Kültür ve Turizm Platformu yönetim kurulu ve platform üyesi dernek başkanları tarafından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

KTKTP,  MHP İL BAŞKANI DOĞAN’A HAYIRLI OLSUN DEDİ

Kahramanmaraş Tarih Kültür ve Turizm Platformu yönetim kurulu ve platform üyesi dernek başkanları tarafından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş Tarih Kültür ve Turizm Platformu yönetim kurulu ve platform üyesi dernek başkanları tarafından Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Platform üyeleri kendilerini tanıtarak İl Başkanı Ertuğrul Doğan’a hayırlı olsun temennisinde bulundular.

1-20171115102740.jpg

Tanışma sonrası Platform Başkanı Ahmet Kolutek, milli birlik ve beraberliğin önemini belirterek, ülkücü harekâtın tarihine ve milli görüşün tarihine de hâkim olduğunu dile getirdi.

Başkan Kolutek konuşmasında, ‘’Anadolu çocukları tarihte bedel ödediler ödemeye de devam ediyorlar.’’ diyerek konuşmasına şu şekilde devam etti;

‘’Son yapılan siyasi manevraları biz Kültür Tarih platformu olarak, bu vatanın birliği için beraberliği için kardeşliği için, bu milletin en kısa zamanda uzun çağlar üzerinden sıçrayarak mutlu müreffeh bir Türkiye için, Cumhurbaşkanımızın, ‘Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet’ bunlar bizim milli reflekslerimiz. Bizi meydana getiren ana unsurlar, bu konuda da Hükümetimize ve Cumhurbaşkanımıza, Türkiye’nin birliği, beraberliği, kardeşliği için bir bedende tıpkı bir Çanakkale ruhu gibi vücut buldukları için onlara da ayrıca sizin şahsınızda teşekkür ederim sayın başkanım. Şu an bizim gerçekten siyasette birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ve bu memleketi kalkındırmaya ihtiyacımız var. Bizim siyasette kısır çekişmelere ihtiyacımız yok. 15 Temmuz da şunu gördük; bu toplum milli birlik ekseninde kenetlendi. İnşallah bu kenetlenmeler ekonomik anlamda da devam eder. Türkiye’miz daha güzel günlere gelir. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi sizin şahsınızda tebrik ediyorum. Ayrıca milli birlik ekseninde beraber hareket eden Sayın Cumhurbaşkanımızı da takdir ediyorum Sayın Başkanım.’’

2-20171115102740.jpg

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Platform Başkanı Ahmet Kolutek’e teşekkür ederek, ‘’Bazıları şunu algılayamıyorlar. Milliyetçi Hareket Partisi’nin aslında kuruluş amacı sadece siyaset yapayım iktidar olayım değildir. Birinci öncelik amacı vatan sevdasıdır. Biz vatan konusunda her zaman geçmişte birçoğunuzda bizi yadırgadınız ama Genel Başkanımızın yaptığı tüm çıkışlarda öncelik siyaset yapmak değildir. Öncelik partiyi iktidar etmekte değildir. Önceliğimiz Vatan’dır. 2002 seçimlerine giderken birçok vatandaş bizleri suçladı, erken seçim derken. Ama yıllar sonra açığa çıktı Devlet Beyimiz onda da haklıydı. Bu fetö operasyonları daha başlamadan 15 temmuz olmadan biz Fetö’nün ne kadar tehlikeli olduğunu dile getirdik. Bize vatandaşımızın bir kısmı inanmadı. Genel Başkanımız yine haklı çıktı. Barzani konusunda her zaman söyledik çünkü önümüzde bir Osmanlı İmparatorluğu’na Barzani’nin dedesi de ihanet etmişti.  Biz bunu geçmişte söyledik Genel Başkanımız dile getirdi ama inanılmadı. Baktı ki Genel Başkanımız yine haklı çıktı. Devlet Bey’in önceliği, Bilge Liderimizin her zaman vatanın birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde kalmasıdır. Biz Ülkücülerin önceliği vatan sevdası başka hiçbir önceliğimiz yok. Bizde Hükümete terör konusunda desteğimizi veriyoruz. Diğer şeylerinde yanlış yapar biz siyasi parti olarak eleştirimizi yaparız. Ama terör konusunda biz sonsuz desteğiz. Genel Başkanımızın açıklaması aynen bu şekilde.’’ dedi.

Platform Genel Başkan Yardımcısı Şaban Kaptanoğlu kıssadan hisse bir hikâyesi ile öğrencisi olan İl Başkanı Ertuğrul Doğan’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi.

Başkan Kolutek son olarak, ‘’Siyasi partilerde Türkiye’nin gerçeği, Ülkücü Hareket’te Türkiye’nin gerçeği. Rahmetli Türkeş’in bir sözü var, hiç unutmam bunu. Tüm Ülkücülere der bunu; ‘’Bu milletin, bu vatanın bekası için cephe birliği şarttır.’’ diyor rahmetli. Bizim cephe birliğimizde herkesle Türkiye Cumhuriyeti’nin milli birlik ekseni. Allah bu birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın, Türkiye’mizi de her türlü iç ve dış tehdit odaklarından korusun.’’ dedi.

Ziyaret sonrası toplu hatıra fotoğrafı çekildi.  

3-20171115102740.jpg