1. HABERLER

  2. KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

  3. DULKADİROĞLU HABERLERİ

  4. Başkan Okay, Kadın Personelleri İle Bir Araya Geldi

Başkan Okay, Kadın Personelleri İle Bir Araya Geldi

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın personelleriyle bir araya geldi

Başkan Okay, Kadın Personelleri İle Bir Araya Geldi

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın personelleriyle bir araya geldi. Başkan Okay, kadın personellerine karanfil dağıtarak günlerini kutladı.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, yoğun seçim mesaisine ara vererek kadın personelleriyle bir araya geldi. Personellerinin 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayan Başkan Okay, “başta, Filistin, Mısır, Suriye, Arakan, Hindistan, Afganistan, Çin gibi ülkelerde zulüm altında olan vatanperver ve milliyetçi bir ruhla ülkelerini savunurken ceza evlerine düşen Müslüman kadınlar olmak üzere tüm dünya kadınlarının gününü kutlarım” dedi.
Başkan Okay, programda yaptığı konuşmayı şu şekilde sürdürdü: “Kadının, toplumumuzda özel bir yere sahip olduğunu hatırlatmak istiyorum. Sosyal hayatın her alanında kadının yer alması toplumun değer kazanmasına ve kalitenin artmasına neden olmaktadır. Bu bilinçle bizlerde ortaya koyduğumuz hizmetlerde kadını her zaman hak ettiği o özel yerde tutmaktayız. Ben bu anlamda 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Yaklaşık 5 yıldır sizlerle birlikte mesai harcayarak, ilçemizin gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağladık. Ortaya koymuş olduğumuz bu hizmetlerin devam etmesi adına partimiz, bizleri yeniden aday gösterdi. Ortaya koyduğumuz projeleri referans göstererek yeni dönem için projelerimizi tanıttık. Bu projelerimizi de vatandaşımızın teveccühüyle hayata geçireceğiz.”

dul_7739.jpg

dul_7771.jpg

dul_7776.jpg