1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İŞKUR ARACILIĞIYLA  1213 ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALINACAK

İŞKUR ARACILIĞIYLA  1213 ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALINACAK

İşkur aracılığıyla yayımlanan ilanlarla farklı illerde bulunan farklı firmalar tarafından 1213 Çağrı merkezi personeli alımı yapılacağı ifade edildi.

İŞKUR ARACILIĞIYLA  1213 ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALINACAK

İşkur aracılığıyla yayımlanan ilanlarla farklı illerde bulunan farklı firmalar tarafından 1213 Çağrı merkezi personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanlara en az lise mezunu şartı gerekiyorken, alım yapılacak ilanlara göre şartlar değişim gösterebiliyor.

Özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan yayımlamaya devam ediyorlar. Çok sayıda özel sektör firması yayımladıkları ilanlarla beraber binlerce işçi ve personel alımı yapıyor. 

Söz konusu ilanlarla alakalı olarak 1213 Çağrı Merkezi Personel alım ilanına ilişkin tüm detayları sizler için derledik.

ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ALIM İLANI

Türkiye İŞ Kurumu tarafından özel sektör firmalarınca yayınlanan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları için toplanda 1213 ilanın yayımlandı. Türkiye genelinde çok sayıda yapılacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alım ilanlarına en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği ifade edildi.

Diğer yandan; söz konusu ilanlara göre Türkiye genelinde farklı illerde alımlar yapılacak. Bu alımlar sırasıyla; Ankara, İstanbul, Bursa, Samsun, Kayseri, İzmir gibi çoğu şehirde Çağrı Merkezi Temsilcisi alımı ilan yayımlandı.

ÇAĞRI MERKEZİ PERSONEL ALIMI İÇİN AÇIKLANAN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alım ilanlarına başvuru yapmak için adayların yayımlanan ilanlarda belirtilen başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Bu koşulların arasında eğitim şartlarının yanı sıra, ikamet şartı, erkek adayların askerlik yapmış olması şartı bulunuyor. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alım ilanlarında aranan başvuru koşullarının arasında ise; T. C. vatandaşı olmak, düzgün bir diksiyona sahip olmak, etkili iletişim becerisi bulunmak, vardiyalı çalışma sistemlerine ayak uydurabilmek, takım çalışmasına yatkın, Bilgisayar ve Office programlarnı etkili şekilde kullanabilmek şartları yer alıyor.

Bu şartlara ek olarak erkek adaylardan askerlik görevini yapmış olması veya yapmış sayılacak belgelerin kanıtlanmasının yanı sıra tecilli olmak şartına yer verilmiş durumda.

ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALIM ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan çağrı merkezi müşteri temsilcisi alım ilanlarına başvurular devam ediyor. İlanların son başvuru tarihleri ise her ilan için farklılık göstermekte. Ayrıca bu ilanlarla alakalı olarak tüm alım yapılan ilanları sizler için delerdik. Kadro alımları firmaların sayısına göre değişim gösterebiliyor. 

İlana başvuruda bulunmak için; https://goo.gl/Yzt3Lt (Web adresini tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak söz konusu ilanın detaylarına erişim sağlayabilirsiniz.)