1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. GARANTİ BANKASI EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIYOR !

GARANTİ BANKASI EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIYOR !

Garanti Bankası yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde görevlendirmek üzere güvenlik görevlisi ve banka personeli olmak üzere çok sayıda kadro için personel alımı yapacağını duyurdu.

GARANTİ BANKASI EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIYOR !

Garanti Bankası yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde görevlendirmek üzere güvenlik görevlisi ve banka personeli olmak üzere çok sayıda kadro için personel alımı yapacağını duyurdu.

Diğer Bankalar gibi Garanti Bankası da kendi bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapmak için kariyer siteleri aracılığı ile ilanlarını yayımlıyor. 

Garanti Bankası tarafından kariyer siteleri aracılığı ile yayımlanan ilanlarda Türkiye geneli farklı illerde en az lise mezunu adayların başvuru yapabildiği güvenlik görevlisi ve farklı kadrolarda banka personeli alım ilanları yayımlandı.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Garanti Bankası tarafından yayımlanan ilana göre çok sayıda kadro için personel alımı yapılıyor. Söz konusu ilanlarda açık kadrolar ise "Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi, Bilgi Teknolojileri İç kontrol yönetmen yeklisi, Ticari Bankacılık müşteri ilişkileri yöneticisi, AML uyum yönetmeni, Mobil Grup asistanı, Uzman yardımcı ekonomist, Güvenlik görevlisi, Dijital Dönüşüm yönetimi yetkilisi, İş zekası ve raporlama yetkilisi, Bireysel bankacılık müşteri ilişkileri yöneticisi, Kobi bankacılığı, Kredi riski raporlama yetkilisi, Validasyon yetkilisi, Satın alma yönetmeni, Çağrı merkezi iş geliştirme ve proje yönetmeni, Yapısal Risk yetkilisi, Kredi riski planlama yetkilisi, ticari bankacılık müşteri ilişkileri yöneticisi" şeklinde belirtildi.

Garanti Bankası personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylarda banka tarafından bazı şartlar aranmaktadır. Buna göre ilan başvuru yapacak olan adayların "Erkek adaylardan askerlik görevi tamamlanmış olmak, 30 yaşından gün almamış olmak, MS Office programlarını üst düzey kullanabilmek, İletişim yeteneği kuvvetli olmak , en az lise mezunu olmak, en az 1 yıl tecrübeli olmak, Analiz yetenekleri kuvvetli olmak" şartlarına haiz olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra adayların ilanlardaki kadrolara göre lise, ön lisans veya lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

ALIM YAPILACAK İLLER

Tüm bunların yanı sıra ilana göre alınacak personeller Garanti Bankasının İstanbul, Sivas, Kayseri, Erzurum, Gaziantep, Muğla illerindeki şubelerinde görevlendirilecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

Garanti Bankasının yayınladığı ilanlarda başvuru tarihi kadroların tarihlerine göre farklılık gösteriyor. Bu kapsamda son başvuru tarihi hakkında net bir bilgi verilmiyor.