1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIM İLANLARI

  3. FİNANS KATILIM BANKASI PERSONEL ALIYOR

FİNANS KATILIM BANKASI PERSONEL ALIYOR

Türkiye Finans Katılım Bankası bir ilan yayımlayarak farklı şehirlerde bulunan banka şubelerine banka personeli alımı yapacağını ilan etti

FİNANS KATILIM BANKASI PERSONEL ALIYOR

Türkiye Finans Katılım Bankası bir ilan yayımlayarak farklı şehirlerde bulunan banka şubelerine banka personeli alımı yapacağını ilan etti. Söz konusu banka personeli alım ilanında yer alan açık pozisyonlar ve başvuru koşullarına dair detayları haberimizde aktarıyoruz.

Türkiye Finans Katılım Bankası, kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. 

Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanına dair detaylar şu şekilde,

BANKA PERSONELİ ALIM İLANI

Söz konusu banka personel alım ilanında farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş adayların başvuruda bulunabileceği pozisyonlar yer alıyor. İlan metninde yer alan açık pozisyonları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Eğitim Yetkilisi, Yönetici Asistanı, Şubeler Gişe Yetkili Yardımcısı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Nitelikli Tahsilatlar Yöneticisi, Analist, Stratejik Analiz Uzmanı, Yazılım Uzmanı, Dava Avukatı, Sistem Uzmanı, Ticari Müşteri Yetkili Yardımcısı, Android Geliştiricisi, Kredi Riski Yetkili Yardımcısı, Şube Girişimci Bankacılık Yetkilisi, Veri Ambarı Uzmanı, BT Güvenlik Uzmanı, Büyük Veri Mimarı, Sistem Uzman Yardımcısı, BS Çözüm Uzmanı

BAŞVURU KOŞULLARI

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan Türkiye Finans Katılım Bankası personel alım ilanlarında adaylara yönelik bazı uyarılar yer alıyor. Yayımlanan ilanlara göre banka adaylardan, ilan metinlerinde yer alan başvuru koşullarına haiz olmalarını talep ediyor. 

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alım ilanı başvuru koşulları şöyle, 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İlan metninde yer alan pozisyonlara ve unvanlara göre belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuiyetine önem vermek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kadro detaylarına dair bilgiler aktardığımız personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olduktan sonra elektronik olarak yapacaklar. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için vermiş olduğumuz (https://goo.gl/5mEPDQ) linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz.